Cele mai populare dictionare

NNumeAfisari mediiAfisari totale
1Dictionar explicativ roman8,14831,260,819
2Dictionar de neologisme1,1474,311,086
3Dictionar de omonime7782,874,639
4Dictionar de paronime6712,477,805
5Dictionar religios4021,528,836
6Dictionar de termeni internationali3671,387,437
7Dictionar financiar-bancar2791,061,231
8Dictionar de proverbe169639,004
9Dictionar de omofone114428,889
10Dictionar de omografe111418,144
Catalog >12,18646,387,890

Dictionare actualizate recent

NNumeModificat ultima data
1Dictionar de neologisme8 Noiembrie 2009
2Dictionar de paronime23 Septembrie 2008
3Dictionar explicativ roman23 Septembrie 2008
4Dictionar de omonime13 August 2008
5Dictionar de omofone31 Mai 2008
6Dictionar de omografe31 Mai 2008
7Dictionar de medicamente22 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali21 Mai 2008
9Dictionar mitologic19 Mai 2008
10Dictionar religios19 Mai 2008

Ultimele dictionare adaugate

NNumeUltimul adaugat
1Dictionar de paronime13 August 2008
2Dictionar de omonime11 August 2008
3Dictionar de neologisme7 Iunie 2008
4Dictionar de omofone31 Mai 2008
5Dictionar de omografe31 Mai 2008
6Dictionar mitologic19 Mai 2008
7Dictionar de proverbe17 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali16 Mai 2008
9Dictionar de medicamente4 Mai 2008
10Dictionar religios21 Aprilie 2008

Cuvinte cautate recent

NTermen cautatDictionar
1OzOricare
2filmDictionar de neologisme
3VroiaDictionar explicativ roman
4AmericancaDictionar explicativ roman
5CanadianaDictionar explicativ roman
6vaservagDictionar explicativ roman
7geraDictionar de paronime
8FilmDictionar de neologisme
9DeclaratieDictionar de neologisme
10CinematograficDictionar de neologisme

Editori

NNume de contactNumarul de termeni
1Dex X119,298
  DespreTop 10Contactaţi-ne inceputul paginii
© 2008 DexX.ro - Copyright XHTML | CSS Gazduire oferita de Ghesi.ro