Cele mai populare dictionare

NNumeAfisari mediiAfisari totale
1Dictionar explicativ roman7,92829,200,704
2Dictionar de neologisme1,1464,131,338
3Dictionar de omonime7812,763,761
4Dictionar de paronime6702,370,535
5Dictionar religios3911,427,036
6Dictionar de termeni internationali3541,282,440
7Dictionar financiar-bancar268977,537
8Dictionar de proverbe167605,388
9Dictionar de omofone113407,421
10Dictionar de omografe110398,479
Catalog >11,92843,564,639

Dictionare actualizate recent

NNumeModificat ultima data
1Dictionar de neologisme8 Noiembrie 2009
2Dictionar de paronime23 Septembrie 2008
3Dictionar explicativ roman23 Septembrie 2008
4Dictionar de omonime13 August 2008
5Dictionar de omofone31 Mai 2008
6Dictionar de omografe31 Mai 2008
7Dictionar de medicamente22 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali21 Mai 2008
9Dictionar mitologic19 Mai 2008
10Dictionar religios19 Mai 2008

Ultimele dictionare adaugate

NNumeUltimul adaugat
1Dictionar de paronime13 August 2008
2Dictionar de omonime11 August 2008
3Dictionar de neologisme7 Iunie 2008
4Dictionar de omofone31 Mai 2008
5Dictionar de omografe31 Mai 2008
6Dictionar mitologic19 Mai 2008
7Dictionar de proverbe17 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali16 Mai 2008
9Dictionar de medicamente4 Mai 2008
10Dictionar religios21 Aprilie 2008

Cuvinte cautate recent

NTermen cautatDictionar
1cuiDictionar de omonime
2solDictionar de omonime
3ZareDictionar de paronime
4doriDictionar explicativ roman
5AcriDictionar de omografe
6IarbăDictionar de omonime
7IarbaDictionar de omonime
8BancaDictionar de omonime
9SuspectDictionar de neologisme
10IstorieDictionar de neologisme

Editori

NNume de contactNumarul de termeni
1Dex X119,298
  DespreTop 10Contactaţi-ne inceputul paginii
© 2008 DexX.ro - Copyright XHTML | CSS Gazduire oferita de Ghesi.ro