Cele mai populare dictionare

NNumeAfisari mediiAfisari totale
1Dictionar explicativ roman8,06630,200,300
2Dictionar de neologisme1,1524,222,382
3Dictionar de omonime7842,824,268
4Dictionar de paronime6742,425,333
5Dictionar religios3971,472,101
6Dictionar de termeni internationali3621,335,073
7Dictionar financiar-bancar2751,021,673
8Dictionar de proverbe170625,566
9Dictionar de omofone114417,853
10Dictionar de omografe111408,669
Catalog >12,10444,953,218

Dictionare actualizate recent

NNumeModificat ultima data
1Dictionar de neologisme8 Noiembrie 2009
2Dictionar de paronime23 Septembrie 2008
3Dictionar explicativ roman23 Septembrie 2008
4Dictionar de omonime13 August 2008
5Dictionar de omofone31 Mai 2008
6Dictionar de omografe31 Mai 2008
7Dictionar de medicamente22 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali21 Mai 2008
9Dictionar mitologic19 Mai 2008
10Dictionar religios19 Mai 2008

Ultimele dictionare adaugate

NNumeUltimul adaugat
1Dictionar de paronime13 August 2008
2Dictionar de omonime11 August 2008
3Dictionar de neologisme7 Iunie 2008
4Dictionar de omofone31 Mai 2008
5Dictionar de omografe31 Mai 2008
6Dictionar mitologic19 Mai 2008
7Dictionar de proverbe17 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali16 Mai 2008
9Dictionar de medicamente4 Mai 2008
10Dictionar religios21 Aprilie 2008

Cuvinte cautate recent

NTermen cautatDictionar
1RomanDictionar de omonime
2a lăudaDictionar de neologisme
3ataxieDictionar explicativ roman
4doriDictionar explicativ roman
5GrizonantDictionar explicativ roman
6pruritDictionar explicativ roman
7guraDictionar de omonime
8apocrinDictionar explicativ roman
9pneumotoraxDictionar explicativ roman
10AcriDictionar de omografe

Editori

NNume de contactNumarul de termeni
1Dex X119,298
  DespreTop 10Contactaţi-ne inceputul paginii
© 2008 DexX.ro - Copyright XHTML | CSS Gazduire oferita de Ghesi.ro