Cele mai populare dictionare

NNumeAfisari mediiAfisari totale
1Dictionar explicativ roman8,19732,947,821
2Dictionar de neologisme1,1624,580,991
3Dictionar de omonime8033,111,211
4Dictionar de paronime6762,618,333
5Dictionar religios4111,639,852
6Dictionar de termeni internationali3771,493,340
7Dictionar financiar-bancar2851,138,356
8Dictionar de proverbe170674,064
9Dictionar de omofone115454,534
10Dictionar de omografe112442,611
Catalog >12,30849,101,113

Dictionare actualizate recent

NNumeModificat ultima data
1Dictionar de neologisme8 Noiembrie 2009
2Dictionar de paronime23 Septembrie 2008
3Dictionar explicativ roman23 Septembrie 2008
4Dictionar de omonime13 August 2008
5Dictionar de omofone31 Mai 2008
6Dictionar de omografe31 Mai 2008
7Dictionar de medicamente22 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali21 Mai 2008
9Dictionar mitologic19 Mai 2008
10Dictionar religios19 Mai 2008

Ultimele dictionare adaugate

NNumeUltimul adaugat
1Dictionar de paronime13 August 2008
2Dictionar de omonime11 August 2008
3Dictionar de neologisme7 Iunie 2008
4Dictionar de omofone31 Mai 2008
5Dictionar de omografe31 Mai 2008
6Dictionar mitologic19 Mai 2008
7Dictionar de proverbe17 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali16 Mai 2008
9Dictionar de medicamente4 Mai 2008
10Dictionar religios21 Aprilie 2008

Cuvinte cautate recent

NTermen cautatDictionar
1a atenuaDictionar de neologisme
2eroicDictionar de neologisme
3contraprestatieDictionar financiar-bancar
4disputaDictionar de neologisme
5MişlocDictionar explicativ roman
6echitabilDictionar de neologisme
7imediatDictionar de neologisme
8A jenaDictionar de neologisme
9A savarsiDictionar de neologisme
10A comiteDictionar de neologisme

Editori

NNume de contactNumarul de termeni
1Dex X119,298
  DespreTop 10Contactaţi-ne inceputul paginii
© 2008 DexX.ro - Copyright XHTML | CSS Gazduire oferita de Ghesi.ro