Cele mai populare dictionare

NNumeAfisari mediiAfisari totale
1Dictionar explicativ roman7,48325,330,709
2Dictionar de neologisme1,1043,649,571
3Dictionar de omonime7632,472,048
4Dictionar de paronime6592,133,483
5Dictionar religios3711,245,251
6Dictionar de termeni internationali3331,109,069
7Dictionar financiar-bancar254852,453
8Dictionar de proverbe164545,391
9Dictionar de omofone110365,657
10Dictionar de omografe108359,024
Catalog >11,34938,062,656

Dictionare actualizate recent

NNumeModificat ultima data
1Dictionar de neologisme8 Noiembrie 2009
2Dictionar de paronime23 Septembrie 2008
3Dictionar explicativ roman23 Septembrie 2008
4Dictionar de omonime13 August 2008
5Dictionar de omofone31 Mai 2008
6Dictionar de omografe31 Mai 2008
7Dictionar de medicamente22 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali21 Mai 2008
9Dictionar mitologic19 Mai 2008
10Dictionar religios19 Mai 2008

Ultimele dictionare adaugate

NNumeUltimul adaugat
1Dictionar de paronime13 August 2008
2Dictionar de omonime11 August 2008
3Dictionar de neologisme7 Iunie 2008
4Dictionar de omofone31 Mai 2008
5Dictionar de omografe31 Mai 2008
6Dictionar mitologic19 Mai 2008
7Dictionar de proverbe17 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali16 Mai 2008
9Dictionar de medicamente4 Mai 2008
10Dictionar religios21 Aprilie 2008

Cuvinte cautate recent

NTermen cautatDictionar
1A atrageDictionar de neologisme
2DiminuareDictionar de neologisme
3A ademeniDictionar de neologisme
4factorDictionar de neologisme
5AleatoriuDictionar de termeni internationali
6DesiDictionar de omografe
7tulaiDictionar explicativ roman
8mincinosDictionar de omonime
9hagiDictionar explicativ roman
10audientaDictionar explicativ roman

Editori

NNume de contactNumarul de termeni
1Dex X119,298
  DespreTop 10Contactaţi-ne inceputul paginii
© 2008 DexX.ro - Copyright XHTML | CSS Gazduire oferita de Ghesi.ro